Badkamermeubels Arla Wit/eiken 40 x 161 cm Vicco
Productinformatie "Badkamermeubels Arla Wit/eiken 40 x 161 cm Vicco"
- De hoge kast "Arla" is een goede keuze voor je huis. Het ideale ontwerp maakt hem geschikt voor elk huis.
- De hoge badkamerkast heeft een groot aantal vakken voor optimale organisatie. Dankzij het elegante ontwerp past hij perfect in elke badkamer.
- AFMETINGEN: Diepte badkamermeubel: 30 cm, breedte: 40 cm, hoogte: 161 cm
- MATERIAAL: Het badkamermeubel is gemaakt van onderhoudsvriendelijk MDF, 15 mm.
- LEVERINGSSOM: Badkamermeubels, montagehandleiding, montagemateriaal (decoratie niet inbegrepen)
--
Technische details:
Kleuren:
Wit, eiken
Afmetingen:
40 x 161 x 30 cm (BxHxD)
Materiaal:
MDF, 15 mm
Artikelgewicht:
25.2 kg
Artikelgewicht incl. verpakking:
27,4 kg
--
OVERZICHT VAN LEVERING: Badkamermeubel, montagehandleiding, montagemateriaal (decoratie niet inbegrepen)De "Arla" spiegelkast combineert modern design met functionaliteit. Hij biedt praktische opbergruimte en een geïntegreerde spiegel, ideaal voor elke badkamer.
| Kleur: | Wit/eiken |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Kleur van het corpus: | eik |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Hoge kast |
| Breedte: | 40cm |
| Hoogte: | 161cm |
| Lengte: | 30cm |
| Gewicht: | 23.6kg |
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie