Badkamermeubelset Eden Wit 3 delen Vicco
Productinformatie "Badkamermeubelset Eden Wit 3 delen Vicco"
- Met de set met wastafelonderkast "Eden" maak je een goede beslissing voor jouw badkamer! De stijlvolle look past perfect in elk huis en is makkelijk in gebruik.
- De badkamermeubelset is de perfecte keuze voor een stijlvol badkamerontwerp, met een luxueuze uitstraling en functionele opbergmogelijkheden. Maak van je badkamer een echte eyecatcher met deze set!
- AFMETINGEN: De badkamerset bestaat uit 3 delen en alle gedetailleerde maten zijn op de foto's weergegeven.
- MATERIAAL: De badkamermeubelset is gemaakt van onderhoudsvriendelijk spaanplaat, 16 mm, met melamineharscoating.
- LEVERINGSOMVANG: Wastafelmeubel, spiegelkast, hoge kast, montagehandleiding, bevestigingsmateriaal (decoratie niet inbegrepen)
---
Technical data:
Colors:
Wit
Afmetingen:
70 x 64.5 x 37 cm (WxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
82.85 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
92.26 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Wastafelmeubel, spiegelkast, hoge kast, montagehandleiding, bevestigingsmateriaal (decoratie niet inbegrepen)Dompel jezelf onder in de wereld van elegantie met de meubelserie ‘Eden’. Ervaar een verscheidenheid aan badkamermeubels die zowel afzonderlijk als in sets verkrijgbaar zijn. De MDF-fronten geven het meubel een hoogwaardige uitstraling.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Kleur van het corpus: | Ambachtelijke eik |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Stel 8 |
| Breedte: | 70cm |
| Hoogte: | 64.5cm |
| Lengte: | 37cm |
| Gewicht: | 82.85kg |
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie