Badkamermeubelset Ilias Eik goud/antraciet 3 delen, met hoge eenheid Vicco
Productinformatie "Badkamermeubelset Ilias Eik goud/antraciet 3 delen, met hoge eenheid Vicco"
- Onze set met het wastafelonderkastje "Ilias" is de ideale keuze voor elk huis - veelzijdig en met een geraffineerd design voor langdurig plezier in het dagelijks leven.
- De badkamermeubelset biedt royale opbergruimte en kan flexibel worden gecombineerd met andere sets uit het assortiment. Dankzij de poten zijn de meubels mobiel en gemakkelijk te plaatsen.
- AFMETINGEN: De badkamerset bestaat uit drie delen. Alle exacte afmetingen vind je op de productfoto's.
- MATERIAAL: De set met de spiegelkast is gemaakt van 16 mm dik, onderhoudsvriendelijk spaanplaat met een coating van melaminehars.
- LEVERINGSWIJZE: Badkamerspiegelkast, badmeubel, badkamerkast, montagehandleiding, montagematerialen (decoratie niet inbegrepen)
---
Technische details:
Kleuren:
Anthraciet/Goudkraft Eik
Afmetingen:
Wastafelonderkast: 80,2 x 60.8 x 33 cm (BxHxD)
Spiegelkast: 80 x 64 x 21 cm (BxHxD)
Badkamermeubel: 60.2 x 190 x 30 cm (BxHxD)
Materiaal:
Chipboard, 16 mm
Oppervlak:
Melamineharscoating
Artikelgewicht:
79,33 kg
Artikelgewicht incl. verpakking:
82.78 kg
--
OVERZICHT VAN LEVERING: Badkamerspiegelkast, badmeubel, montagehandleiding, montagemateriaal (Decoratie niet inbegrepen)"Ilias" is een meubelserie die een verscheidenheid aan badkamermeubels omvat. Met vele kleurencombinaties en talrijke opties voor individuele eenheden en sets biedt het flexibele ontwerpmogelijkheden.
| Kleur: | Goldkraft Eiken |
|---|---|
| Kleur: | Eik goud/antraciet |
| Kleur van het corpus: | antraciet |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Stel 3 |
| Breedte: | 80.2cm |
| Hoogte: | 60.8cm |
| Lengte: | 33cm |
| Gewicht: | 79.33kg |
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie