Badkamermeubelset Livia Wit/eiken 3 delen Vicco
Productinformatie "Badkamermeubelset Livia Wit/eiken 3 delen Vicco"
- De Livia wastafelonderbouwset is een geweldige keuze voor je badkamer. Het optimale ontwerp past in elk huis en zorgt voor een stijlvolle uitstraling.
- De badkamermeubelset biedt praktische opbergoplossingen voor je badkamer. Met zijn elegante ontwerp en hoge functionaliteit creëert hij orde en stijl in je kamer.
- AFMETINGEN: De badkamerset bestaat uit 3 delen en de gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De badkamermeubelset is gemaakt van onderhoudsvriendelijk MDF, 15 mm.
- LEVERINGSWIJZE: badkamerspiegelkast, wastafelkast, toiletkast, montagehandleiding, montagematerialen (decoratie niet inbegrepen)
--
Technische details:
Kleuren:
Wit, eiken
Afmetingen:
Wastafelkast: 60 x 60 x 30 cm (BxHxD)
Spiegelkast: 60 x 63 x 24 cm (BxHxD)
Toiletkast: 60 x 163 x 20 cm (BxHxD)
Materiaal:
MDF, 15 mm
Artikelgewicht:
42,4 kg
Artikelgewicht incl. verpakking:
47.75 kg
--
OVERZICHT VAN LEVERING: Badkamerspiegelkast, wastafelonderkast, toiletkast, montagehandleiding, montagemateriaal (decoratie niet inbegrepen)Het Livia toiletmeubel combineert stijlvol design met praktische functionaliteit. Met zijn royale opbergruimte en natuurlijke kleurstelling brengt het orde en warmte in elke badkamer.
| Kleur: | Wit/eiken |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Kleur van het corpus: | eik |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Stel 4 |
| Breedte: | 60cm |
| Hoogte: | 60cm |
| Lengte: | 30cm |
| Gewicht: | 42.3kg |
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie