Badkamerspiegel Mirno Bamboe 44 x 1.5 cm met verstelbare band Vicco
Productinformatie "Badkamerspiegel Mirno Bamboe 44 x 1.5 cm met verstelbare band Vicco"
- Onze spiegel met lijst "Mirno" is dankzij het stijlvolle ontwerp en de veelzijdige toepassingsmogelijkheden de perfecte keuze voor elk huis.
- De in hoogte verstelbare decoratieve spiegel met verstelbare riem is praktisch en gemakkelijk te combineren met andere meubels. Perfect voor elke kamer!
- AFMETINGEN: De hangende spiegel met verstelbare band heeft de volgende afmetingen: Diepte: 1,5 cm, Breedte: 44 cm, Hoogte: 79 cm
- MATERIAAL: De Mirno badkamerspiegel is gemaakt van 4 mm gehard glas, dat gemakkelijk schoon te maken is.
- LEVERINGSOMVANG: Hangspiegel, montage-instructies, bevestigingsmateriaal (decoratie niet inbegrepen)
---
Technische details:
Kleuren:
Frame: Bamboe
Band: Bruin
Massa:
44 x 78 x 1,5 cm (BxHxD)
Materiaal:
Glas, 4 mm
Frame: Bamboe
Aanvullend materiaal:
Band: Polyurethaan
Gewicht van het artikel:
3,7 kg
Gewicht van het artikel inclusief verpakking:
4,6 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Badkamerspiegel, montage-instructies, bevestigingsmateriaal (decoratie niet inbegrepen)De meubelserie "Mirno" bestaat uit stijlvolle badkamerspiegels die met hun eigentijdse design en functionele eigenschappen een elegante toevoeging zijn aan je badkamer. Met "Mirno" geef je je badkamer een praktisch en esthetisch tintje.
| Kleur: | Bamboe |
|---|---|
| Kleur: | bamboe |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | 45 cm |
| dritte Farbe: | Bruin |
| Breedte: | 78cm |
| Hoogte: | 1.5cm |
| Lengte: | 44cm |
| Gewicht: | 3.7kg |
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie