Badkamerspiegel Niko Antraciet 60 x 80 cm Vicco
Productinformatie "Badkamerspiegel Niko Antraciet 60 x 80 cm Vicco"
- Met het badkamermeubel "Niko" neem je een goede beslissing voor je huis. Het optimale ontwerp past in elk huis en zorgt voor een stijlvolle look.
- De badkamerspiegels bieden een stijlvol design, hoge functionaliteit en eenvoudige installatie. Ze worden gekenmerkt door een moderne look en praktische opbergoplossingen.
- AFMETINGEN: Ophangspiegel: diepte: 14,6 cm, breedte: 60 cm, hoogte: 80 cm.
- MATERIAAL: De spiegel is gemaakt van gemakkelijk te onderhouden spaanplaat, 16 mm.
- LEVERINGSSOM: badkamerspiegel, montagehandleiding, montagemateriaal (decoratie niet inbegrepen)
--
Technische details:
Kleuren:
Anthraciet, Viking Eik
Afmetingen:
60 x 80 x 14,6 cm (BxHxD)
Materiaal:
Chipboard, 16 mm
Wicht van het artikel:
9.46 kg
Artikelgewicht incl. verpakking:
12 kg
---
WAARDE VAN LEVERING: Badkamerspiegel, montagehandleiding, montagemateriaal (decoratie niet inbegrepen)De hoge kast Niko in antraciet/Viking Eik maakt indruk met zijn elegante design en praktische indeling. Met zijn combinatie van open vakken en gesloten ruimtes biedt hij veelzijdige opbergruimte voor verschillende woonruimtes.
| Kleur: | Antraciet |
|---|---|
| Kleur: | antraciet |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Badkamer spiegel |
| Breedte: | 60cm |
| Hoogte: | 80cm |
| Lengte: | 14.6cm |
| Gewicht: | 9.46kg |
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie