Badkamerspiegelkast Maltin Wit/antraciet 60 x 58 cm met twee spiegeldeuren Vicco
Productinformatie "Badkamerspiegelkast Maltin Wit/antraciet 60 x 58 cm met twee spiegeldeuren Vicco"
- Onze Maltin spiegelkast met planchet is een geweldige keuze voor je badkamer. Het ontwerp is universeel voor elk huis en het is erg prettig in gebruik.
- Deze ruimtebesparende badkamerspiegel heeft twee spiegeldeuren. Hij kan perfect gecombineerd worden met andere items, waardoor hij een ideale aanvulling is op je badkamer.
- AFMETINGEN: De Maltin spiegelkast met spiegel heeft een breedte van 60 cm, een hoogte van 60 cm en een diepte van 17 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De badkamerspiegelkast is gemaakt van gemakkelijk te onderhouden spaanplaat, 16 mm, coating van melaminehars.
- LEVERINGSSFEER: badkamerspiegelkast, montagehandleiding, montagemateriaal
---
Technische gegevens:
Kleur:
Wit/antraciet
Afmetingen:
60 x 60 x 17 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Nettogewicht zonder verpakking:
11.61 kg
Brutogewicht incl. verpakking:
12.6 kg
---
LEVERINGSSFEER: badkamerspiegelkast, montagehandleiding, montagemateriaalHet meubelassortiment "Maltin" omvat hoge kasten die indruk maken door hun moderne ontwerp en veelzijdige functionaliteit. Met hun lineaire vormen en hoogwaardige materialen passen de hoge kasten elegant in moderne woonruimtes en bieden ze royale opbergruimte voor verschillende behoeften.
| Kleur: | Wit/antraciet |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Kleur van het corpus: | antraciet |
| Uitvoering: | Spiegelkast |
| Breedte: | 60cm |
| Hoogte: | 58cm |
| Lengte: | 17cm |
| Gewicht: | 12.6kg |
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie