Halfhoge kast Benno Wit/Kunstnijverheid 31.6 x 70.5 cm met open vakken Vicco
Productinformatie "Halfhoge kast Benno Wit/Kunstnijverheid 31.6 x 70.5 cm met open vakken Vicco"
- Ervaar de stijlvolle Vicco Benno badkamerplank. Met 3 planken biedt dit smalle vrijstaande planchet genoeg opbergruimte voor je badkamer. Perfect als open opbergplank in wit eiken design.
- Maximale opbergruimte met 3 planken in deze staande plank - perfect voor je badkamer. Als open schap, een effectief gebruik van de ruimte.
- AFMETINGEN: Het badkamermeubel heeft de volgende afmetingen: Breedte: 31,6 cm, Hoogte: 70,5 cm, Diepte: 31,6 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het badkamermeubel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Midi garderobekast, Montagehandleiding, Montagemateriaal
---
Technische gegevens:
Kleuren:
Wit, Eiken
Afmetingen:
31.6 x 70.5 x 31.6 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Nettogewicht zonder verpakking:
8.21 kg.
Brutogewicht incl. verpakking:
9.2 kg.
---
LEVERINGSOMVANG: Midi garderobekast, Montagehandleiding, MontagemateriaalDe meubelserie "Benno" biedt stijlvolle badkamermeubels die met hun eigentijdse design en hoogwaardige materialen een elegante oplossing bieden voor de inrichting van je badkamer. Met "Benno" creëer je orde en stijl in je dagelijkse verzorgingsritueel.
| Kleur: | Wit/Kunstnijverheid |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Kleur van het corpus: | Ambachtelijke eik |
| Uitvoering: | Enkel |
| Breedte: | 31.6cm |
| Hoogte: | 70.5cm |
| Lengte: | 31.6cm |
| Gewicht: | 9.2kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie