Vicco Hoge kast "Irma", Antraciet/Artisan, 50 x 172 cm met 2 deuren
Productinformatie "Vicco Hoge kast "Irma", Antraciet/Artisan, 50 x 172 cm met 2 deuren"
- "Irma" is het smalle badkamermeubel dat iedereen zou moeten hebben. Met zijn geraffineerde ontwerp past het perfect in elk huis en geeft het de badkamer een stijlvolle uitstraling.
- De hoge badkamerkast biedt veel opbergruimte en kan universeel worden gebruikt om je badkamerspullen netjes op te bergen en te organiseren.
- AFMETINGEN: Het badkamermeubel met twee deuren heeft een diepte van 30 cm, een breedte van 50 cm en een hoogte van 172 cm.
- MATERIAAL: Het badkamermeubel is gemaakt van onderhoudsvriendelijke spaanplaat met een dikte van 16 mm. Sommige onderdelen van het artikel zijn gemaakt van MDF.
- LEVERING: Hoge unit, montagehandleiding, montagemateriaal (decoratie niet inbegrepen)
---
Technische details:
Kleuren:
Anthraciet/Artisan
Afmetingen:
50 x 172 x 30 cm (BxHxD)
Materiaal:
Chipboard, 16 mm
Toevoegmateriaal:
MDF
Artikelgewicht:
31.9 kg
Artikelgewicht incl. verpakking:
35,8 kg
--
OVERZICHT VAN LEVERING: Hoge unit, montagehandleiding, montagemateriaal (decoratie niet inbegrepen)"Irma" is een meubelserie die zowel badkamer- en slaapkamermeubels als kaptafels omvat. Met veel kleurencombinaties en opties voor individuele eenheden en sets biedt het veelzijdige mogelijkheden. De fronten zijn gemaakt van MDF.
| Kleur: | antraciet |
|---|---|
| Kleur: | Antraciet/Artisan |
| Kleur van het corpus: | Ambachtelijke eik |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | met 2 deuren |
| Breedte: | 50cm |
| Hoogte: | 172cm |
| Lengte: | 30cm |
| Gewicht: | 31.9kg |
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie