Vicco Wastafelonderkast "Irma", Antraciet/gouden eik, 100.1 x 60.6 cm met 2 laden
Productinformatie "Vicco Wastafelonderkast "Irma", Antraciet/gouden eik, 100.1 x 60.6 cm met 2 laden"
- Onze badkamermeubels voor de "Irma" wastafel zijn de perfecte keuze voor elk huis. Met hun stijlvolle design en gebruiksgemak voegen ze net dat beetje extra toe aan elke badkamer.
- Het badmeubel met lades biedt royale opbergruimte en is veelzijdig in gebruik. In de lades kunnen allerlei badkamerbenodigdheden georganiseerd worden opgeborgen.
- AFMETINGEN: De onderkast voor de badkamer heeft de volgende afmetingen: breedte: 100,1 cm, hoogte: 60,6 cm, diepte: 41 cm.
- MATERIAAL: Het badmeubel is gemaakt van gemakkelijk te onderhouden spaanplaat met een dikte van 16 mm. Sommige onderdelen van het artikel zijn gemaakt van MDF.
- LEVERINGSSOM: Wastafelonderkast, montagehandleiding, montagematerialen (decoratie niet inbegrepen)
--
Technische details:
Kleuren:
Anthraciet/Artisan
Afmetingen:
100.1 x 60,6 x 41 cm (BxHxD)
Materiaal:
Chipboard, 16 mm
Toevoegmateriaal:
MDF
Artikelgewicht:
28.1 kg
Artikelgewicht incl. verpakking:
31 kg
---
OVERZICHT VAN LEVERING: Badmeubel, montagehandleiding, montagemateriaal (decoratie niet inbegrepen)"Irma" is een meubelserie die zowel badkamer- en slaapkamermeubels als kaptafels omvat. Met veel kleurencombinaties en opties voor individuele eenheden en sets biedt het veelzijdige mogelijkheden. De fronten zijn gemaakt van MDF.
| Kleur: | antraciet |
|---|---|
| Kleur: | Antraciet/Artisan |
| Kleur van het corpus: | Ambachtelijke eik |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | 100 cm |
| Breedte: | 100.1cm |
| Hoogte: | 60.6cm |
| Lengte: | 41cm |
| Gewicht: | 28.1kg |
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie