Wastafelonderkast Irma Wit hoogglans/goud power eiken 60 x 59 cm Vicco
€ 88,90
% € 120,90 (26.47% bespaard)Direct beschikbaar, levertijd 3 - 4 dagen
Vooruitbetaling
- Met het badkamermeubel voor wastafel "Irma" maak je een goede keuze. Het ontwerp is optimaal en geschikt voor elk huis. Geniet van de gebruiksvriendelijke en stijlvolle look.
- De Wastafel kast heeft twee vleugeldeuren, een binnenste plank en veel opslagruimte, inclusief een uitsparing voor een sifon.
- AFMETINGEN: Het onderkastje voor de badkamer heeft de volgende afmetingen: Breedte: 60 cm, Hoogte: 59 cm, Diepte: 30 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De badonderkast bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating. Sommige onderdelen van het artikel zijn gemaakt van MDF.
- LEVERINGSOMVANG: Badkamer onderkast, Montagehandleiding, Montagemateriaal
---
Technische gegevens:
Kleuren:
Wit hoogglans/goud power eiken
Kleur van de kast: Krachtige eik goud
Frontkleur: Wit Hoogglans
Afmetingen:
60 x 59 x 30 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Nettogewicht zonder verpakking:
13.35 kg
Brutogewicht incl. verpakking:
15.1 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Badkamer onderkast, Montagehandleiding, Montagemateriaal"Irma" is een meubelserie die zowel badkamer- en slaapkamermeubels als kaptafels omvat. Met veel kleurencombinaties en opties voor individuele eenheden en sets biedt het veelzijdige mogelijkheden. De fronten zijn gemaakt van MDF.
| Kleur: | Wit hoogglans/goud power eiken |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Kleur van het corpus: | Goldkraft Eiken |
| Uitvoering: | Wastafelonderbouw 60 cm |
| Breedte: | 60cm |
| Hoogte: | 59cm |
| Lengte: | 30cm |
| Gewicht: | 13.35kg |
2 van 2 beoordelingen
5 van 5 sterren
May 7, 2025 12:40
Handig en stevig meubelstuk
Voldoende opbergruimte, eenvoudige montage en goede afwerking. Het meubel voelt solide aan en staat stabiel.
May 7, 2025 12:39
Mooie en moderne uitstraling
De combinatie van gouden eik en antraciet geeft de badkamer een warme maar strakke look. De kast past perfect onder de wastafel.
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires