hoge kast Irma Antraciet/Artisan 33 x 192 cm met 2 deuren Vicco
Productinformatie "hoge kast Irma Antraciet/Artisan 33 x 192 cm met 2 deuren Vicco"
- Met "Irma" heb je de ideale oplossing gevonden voor smalle badkamermeubels. Het geraffineerde ontwerp past in elk huis en biedt stijlvolle opbergruimte voor je badkamerspullen.
- De hoge badkamerkast biedt een breed scala aan gebruiksmogelijkheden en royale opbergruimte voor al je badkamerbenodigdheden.
- AFMETINGEN: De hoge kast heeft een hoogte van 192 cm, een breedte van 33 cm en een diepte van 33 cm.
- MATERIAAL: Het badkamermeubel is gemaakt van onderhoudsvriendelijke spaanplaat met een dikte van 16 mm. Sommige onderdelen zijn gemaakt van MDF - voor meer stabiliteit en kwaliteit.
- LEVERING: Hoge unit, montagehandleiding, montagemateriaal (decoratie niet inbegrepen)
---
Technische details:
Kleuren:
Anthraciet/Artisan
Afmetingen:
33 x 192 x 33 cm (BxHxD)
Materiaal:
Chipboard, 16 mm
Toevoegmateriaal:
MDF
Artikelgewicht:
25.7 kg
Artikelgewicht incl. verpakking:
32,6 kg
---
OVERZICHT VAN LEVERING: Hoge kast, montagehandleiding, montagemateriaal (decoratie niet inbegrepen)"Irma" is een meubelserie die zowel badkamer- en slaapkamermeubels als kaptafels omvat. Met veel kleurencombinaties en opties voor individuele eenheden en sets biedt het veelzijdige mogelijkheden. De fronten zijn gemaakt van MDF.
| Kleur: | Antraciet |
|---|---|
| Kleur van het corpus: | Ambachtelijke eik |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | met 2 deuren |
| Breedte: | 33cm |
| Hoogte: | 192cm |
| Lengte: | 33cm |
| Gewicht: | 28.9kg |
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie